All posts in Październik 10th, 2018

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października. Jest to święto państwowe, podczas którego w szkołach i przedszkolach organizowane są uroczystości i imprezy. Podczas nich składane są życzenia i podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom działającym dla dobra edukacji.

Dzisiaj przedszkole odwiedzili emerytowani pracownicy, którzy kiedyś pracowali w naszej placówce. Dla nich to właśnie, z programem muzyczno-tanecznym, wystąpiły dzieci ze wszystkich grup.

Mali artyści otrzymali za swój występ oklaski widowni, a nasi goście obdarowani zostali okolicznościowymi laurkami, wykonanymi przez dzieci.

DK

Galeria wydarzenia:

W grupie Biedronki miniony tydzień był warzywno – owocowy.
W czasie tego tygodnia przedszkolaki poznały wybrane warzywa oraz owoce, ich właściwości zdrowotne, wygląd, kształt, smak oraz zapach. Z przyniesionych przez dzieci warzyw i owoców powstały piękne stworki.

Wybraliśmy się również na wycieczkę do sklepu warzywnego. Dzieci poznały pracę pani ekspedientki, nazywały warzywa oraz owoce znajdujące się w sklepie. Zrobiły także zakupy.

NG

Galeria wydarzenia: