All posts in Grudzień, 2018

(NG)

Fotorelacja z wydarzenia:

Dziś odbył się koncert muzyczny w wykonaniu Agencji Artystycznej “Pro-Musica” pt. “Święty Mikołaj i świąteczne życzenia”. Dzieci miały możliwość zapoznać się z wyglądem i brzmieniem akordeonu i saksofonu.
Artyści swoim występem wprowadzili dzieci w atmosferę radosnego wyczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Fotorelacja z wydarzenia:

Dzisiaj “Jeże”, “Biedronki” i “Pszczółki”pojechały do Teatru Pleciuga na spektakl pt „Bałwan i inni”.

Historia opowiada o Króliku, który poszukuje Pleciugi, by ta opowiedziała mu piękną bajkę. Królik wędruje, a przy okazji zabiera małemu Mikołajkowi sanie z prezentami. Na poszukiwanie tak cennego bagażu wyruszają baśniowe postaci: Krasnoludki, Wilk, Bałwan, Wszystko wiedźma.

„Bałwan i inni” to historia, która wprowadza w świąteczny nastrój i pozwala widzom pomarzyć o zimowych zabawach!
Po spektaklu dzieci odwiedził Święty Mikołaj!

Fotorelacja z wydarzenia:

Dzisiaj grupy Misie oraz Skrzaty wybrały się do parku rozrywki Kids Arena.
Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Między innymi radosne hasanie w basenie z kulkami, szalone zabawy na “dmuchańcach” oraz zjeżdżalniach, jazdy na hulajnogach, rowerkach i samochodzikach.
Maluchy znalazły również czas na wspólne pieczenie oraz dekorowanie pierniczków.

(MS)

Dnia 13.12.2018 r. o godz. 10:00
w naszym przedszkolu odbędzie się koncert muzyczny  pt. “Święty Mikołaj i świąteczne życzenia” w wykonaniu “PRO-MUSICA”.

Koszty koncertu zostaną pokryte z funduszu Rady Rodziców

(AR)