All posts in Styczeń 12th, 2019

Dzisiaj nasze przedszkolaki wzięły udział w inauguracji największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków – ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. Impreza odbyła się w NETTO ARENIE. Dzieciaki miały zapewnioną niemal dwugodzinną rozrywkę ruchową, a kibice na trybunach zabawę i możliwość dopingowania naszych małych sportowców na najwyższych obrotach.

Instruktorom w zabawie z najmłodszymi towarzyszyli sportowcy, reprezentujący kluby sportowe: Wilki Morskie Szczecin, Pogoń Handball Szczecin, SPR Pogoń Szczecin, Pogoń 04 Szczecin, Olimpia Szczecin, Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Police oraz Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej.

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura: dyplom, medal i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019.

Przedszkoliada składa się z 70 imprez, w których udział bierze ponad 15 000 Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

Partner Tytularny: PKN ORLEN
Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda
Współorganizator: Urząd Miasta Szczecin
Ogólnopolscy Partnerzy Wspierający: Pelikan Polska, herlitz Polska, Stora Enso, Fitty Kid Polska, Play-Doh, Decathlon Polska, FIBA, Polski Związek Koszykówki
Ogólnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom
Partnerzy lokalni: Pomorze Zachodnie, Twoje Radio, TVP3 Szczecin, Decathlon Szczecin, Netto Polska, Marwit, KING Wilki Morskie Szczecin SA, Pogoń Szczecin – handball, SPR Pogoń Szczecin, POGOŃ 04 Szczecin Futsal Team, MKS Olimpia Szczecin, Szkoła Mistrzostwa Sportowego smspolice.pl, Zespół Szkół sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej.