All posts in Luty, 2019

Dnia 14 lutego 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny  pt. “Muzyczna księga dżungli” w wykonaniu “PRO-MUSICA”. Artyści odegrali scenki z życia Mowgli ‘ego – chłopca wychowanego przez zwierzęta w dżungli. Poszczególne sceny były ilustrowane nastrojową muzyką, w tym naśladującą odgłosy egzotycznych zwierząt.
Dzieci mogły zapoznać się z takimi instrumentami, jak: pianino elektryczne, trąbka oraz Didgeridoo.

ZAPRASZAMY RODZICÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW
NA ZEBRANIA GRUPOWE – HARMONOGRAM:

SKRZATY – wtorek, 19 lutego 2019 r.

MISIE – wtorek, 19 lutego 2019 r.

JEŻYKI – środa, 20 lutego 2019 r.

BIEDRONKIponiedziałek 25 lutego 2019 r.

PSZCZÓŁKI – czwartek, 21 lutego 2019 r.

UWAGA: wszystkie zebrania rozpoczynają się od godziny 15.30

Drodzy Rodzice

Uprzejmie informuję, że w okresie wakacyjnym 2019 r. przedszkole nasze będzie pełniło dyżur w terminie
od 01.07.2019 r. do dnia 12.07.2019 r.

W pozostałe dni nastąpi przerwa urlopowa i prace związane z przygotowaniem placówki na nowy rok szkolny po trwającym wciąż remoncie.

Dyżur jest wyłącznie dla dzieci, których rodzice nie mają urlopu.

Dyrektor Przedszkola

Więcej informacji nt. dyżurów okolicznych placówek oraz zasad korzystania z dyżuru naszego przedszkola przedstawimy Państwu w późniejszym terminie.

Dnia 14 lutego 2019 r. o godz. 10:00
w naszym przedszkolu odbędzie się koncert muzyczny  pt. “Muzyczna księga dżungli” w wykonaniu “PRO-MUSICA”.

Koszty koncertu zostaną pokryte z funduszu Rady Rodziców