All posts in Kwiecień, 2019

Jak co roku, w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy przedświąteczny “Kiermasz Wielkanocny”.  Dzieci ze wszystkich grup wraz ze swoimi paniami przygotowały ozdoby świąteczne, wykonane różnymi technikami.  Znalazły się tam kurczaczki, baranki, zajączki, jajeczka – słowem wszystko to, co może pięknie przyozdobić każdy świąteczny stół.
Pozyskane z kiermaszu środki finansowe, zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola.

Wszystkim, którzy nas odwiedzili i wsparli “symbolicznym groszem” serdecznie dziękujemy!

Dzisiaj, dzieci z grupy Pszczółki reprezentowały nasze przedszkole w X Miejskim Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej “Ze śpiewem i tańcem za pan brat” – edycji jubileuszowej “Kochajmy zwierzęta”.

Konkurs odbył się w Pałacu Młodzieży, a nasi soliści wystąpili z piosenką “Kochajmy ptaki”. Za wspaniały występ Hania i Leon otrzymali gromkie brawa, dyplomy, słodycze, książkę o zwierzętach oraz puchar dla przedszkola.

Serdecznie gratulujemy wspaniałym wykonawcom!

Dnia 1 kwietnia w naszym przedszkolu artyści z PRO-MUSICA wystąpili z koncertem muzycznym pt. “Legenda o zaczarowanej Syrence”.

(BS)

Skrzaty w tym tygodniu dowiedziały się, jak ważna jest segregacja śmieci. Poznały kolory pojemników do segregacji, wiedzą że wszyscy ludzie muszą dbać o środowisko. Wspólnymi siłami wykonaliśmy “Śmieciorobota “, który pomoże zadbać o nasze środowisko.

(MS)