All posts in Maj, 2019

Dzisiaj, w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja konkursu “Śpiewaliada”, której tematem przewodnim były piosenki patriotyczne. Z każdej grupy zostali wyłonieni soliści, którzy pięknie zaśpiewali przygotowane utwory:

• z Misiów – Hania Sz. – piosenka “Poleczka”,
  • ze Skrzatów – Tosia B. – piosenka “Moja wesoła rodzinka”,
  • Jeże – piosenka “Orzeł biały”,
  • Biedronki – piosenka “Świat daleki i ciekawy”,
  • z Pszczółek – Leon K. – piosenka “Szczecin”.

Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami, a konkurs uświetniły również występy grupowe. Wszystkie dzieci bardzo się postarały i stanęły na wysokości zadania.

Jury, w którym zasiedli rodzice naszych solistów, jednogłośnie ogłosiło, że wygrali wszyscy. Taki trudny był ten wybór, że nie mogło być inaczej. Wszystkim zostały wręczone nagrody i dyplomy.

Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas, dzieciom i Paniom za przygotowanie przedszkolaków do konkursu.

Przypominamy też, że kolejna edycja już za rok!

(JW)

Dzisiaj, dzieci z grupy” Pszczółki” zaprezentowały swoim młodszym koleżankom i kolegom z przedszkola program artystyczny pt.”Żegnamy przedszkole”.  Na wstępie “Pszczółki” pięknie zatańczyły Poloneza, a następnie popisały się swoimi umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi.

Występy zakończyły się brawami, upominkami i podziękowaniami za wspólnie spędzony czas.

Kochana Mamo!

Z okazji Twojego Święta,
za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem

– zdrowia, sił i codziennej radości –
wraz ze słowami największej wdzięczności,

za wszystkie dla nas trudy i starania,
składamy dzisiaj podziękowania …

… Dzieci, te małe i te duże!

Uwaga Rodzice, Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie internetowej, w dziale Ogłoszenia, zamieściliśmy bardzo ważne informacje, dotyczące nowych zasad zapisywania dzieci na dyżur wakacyjny, a także Harmonogram przerwy wakacyjnej w przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych, w okresie w okresie 01.07.2019 r. – 30.08.2019 r.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami:

Dokument do pobrania w wersji PDF – Kliknij tutaj

Informacja do pobrania w wersji PDF – Kliknij tutaj

W czwartek, w ogrodzie przedszkolnym świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty.

Dzieci już dużo wcześniej przygotowywały się do tego święta i własnoręcznie wykonały “mydełka niespodzianki”.

Festyn rozpoczął się tanecznymi występami dzieci ze wszystkich grup. Goście nagrodzili wykonawców gromkimi brawami, a uradowane dzieci rozdawały swoim rodzicom upominki. Było dużo wzruszeń i radości.

Po występach przyszedł czas na poczęstunek, czyli upieczone przez rodziców smaczne ciasta, lizaki, watę cukrową, kolorowe napoje i coś na ciepło – grillowane kiełbaski i bigos.

Pięknie dziękujemy mamusi Hani N. za wykonanie i obdarowanie nas cudownym, kolorowym banerem z okazji Dnia Mamy i Taty, który uświetnił tę wyczekiwaną przez wszystkich uroczystość i będzie ozdobą festynów na wiele, wiele lat.

Uwaga Rodzice! Szanowni Państwo!

Z uwagi na niesprzyjającą pogodę (niezależną od nas)
festyn z okazji
„Dnia Rodziców”

został przeniesiony na dzień jutrzejszy (czwartek)