All posts in Czerwiec 3rd, 2019

Jutro, tj. we wtorek, 04.06.2019 r. dzieci ze wszystkich grup wyjeżdżają do Bobolina na “Wiejskie podwórko”.

W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz. 8:00 – wyjazd, po wcześniejszym śniadaniu.

Powrót do przedszkola – ok. godz. 14:30

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w nakrycie głowy oraz o zabezpieczenie dzieci w domu przed słońcem i kleszczami.

(BS)

W dniu dzisiejszym świętowaliśmy w naszym przedszkolu “Kolorowy dzień”.

Każda grupa prezentowała inny kolor i tak : Pszczółki były ubrane na żółto, Biedronki na czerwono, Jeże na pomarańczowo, Skrzaty na zielono, a Misie na niebiesko.
Impreza została zorganizowana na terenie ogrodu przedszkolnego, gdzie ustawiono poszczególne stacje, na których dzieci wykonywały zadania sprawnościowe. Motywem dominującym były kolory – nie brakowało więc kolorowych piłeczek, obręczy, woreczków, kredy, chust animacyjnych, z użyciem których dzieci rysowały, bawiły się rzucając, “przekładając” itp.
Tło stanowiła muzyka, w której również “ukryte” były kolory.

Po południu, na zakończenie całodniowej zabawy z kolorami, dzieci otrzymały okolicznościowe medale, dmuchane kolorowe trąbki oraz baloniki.

Galeria wydarzenia