All posts in Październik, 2019

Dzisiaj w grupach Skrzaty i Jeżyki odbył się “Bal dyniowy”.

Dzieci specjalnie na tę okazję poprzebierały się m.in. w dynie, czarownice, pająki itp. Udekorowane zostały też sale grupowe, w czym pomogli nam rodzice, którym bardzo serdecznie dziękujemy 👍😊

Były zabawy, konkursy i tańce, a także słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy
Rodzicom Kajtka z grupy Skrzaty
za naprawienie drewnianego teatrzyku lalkowego.

Dziękujemy 😊

Szanowni Państwo!

Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany elektroniczną kopią zdjęć, to proszę bezpośrednio kontaktować się z:
“Foto-Praktyka”
tel. 91 82 99 126 lub 91 48 70 727

W czwartek, dzieci z grupy starszaków gościły tatę Adasia, który z zawodu jest zegarmistrzem.

Dzieci rozmawiały z gościem na temat tego co to jest czas, jak go mierzyć i po co to robimy.
Poznały różne rodzaje zegarów, dowiedziały się o tym, jak mierzono czas “dawno, dawno temu …” oraz jak dokonujemy tego współcześnie. Podglądały za pomocą specjalnych lup mechanizmy znajdujące się w zegarkach. Na koniec zajęć uczyliśmy się odczytywać godziny na zegarze.

Bardzo dziękujemy tatusiowi Adasia J. za poświęcony nam czas.

(AB)

Osiemnastego października mama Wojtka przybliżała “Biedronkom” fascynujący świat matematyki.

(MK)

Dzisiaj w przedszkolu gościliśmy mistrza pszczelarstwa, który przeprowadził warsztaty dla wszystkich dzieci.

W poniedziałek, 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji, w naszym przedszkolu, gościliśmy także emerytowane nauczycielki. Dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały krótkie programy artystyczne, a tańce i śpiew zostały nagrodzone gromkimi oklaskami widowni.

Fotorelacja z wydarzenia:

« Older Entries