All posts in Styczeń, 2020

W czwartek, 30 stycznia, odbyło się kolejne spotkanie ze Strażą Miejską.

Tym razem rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. P. Marlena zaprezentowała ilustracje, dotyczące bezpiecznej zabawy na śniegu i lodzie oraz bezpieczeństwa podczas spędzania czasu wolnego w domu.

📷 Fotorelacja

W środę świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Do tego święta przygotowania rozpoczęły się znacznie wcześniej. Dzieci przygotowywały zaproszenia dla swoich ukochanych babć i dziadków oraz samodzielnie z wielką starannością wykonywały prezenty. Panie uczyły wierszyków, tańców i piosenek.

W trakcie występów dzieci były łzy wzruszenia i zachwyt na twarzach przybyłych gości. Wnuczęta z wielkim przejęciem i miłością prezentowały swoje umiejętności i talenty.

Zarówno dla dzieci, jak i dla babć i dziadków ten dzień z pewnością należał do wyjątkowych.

📷 Fotorelacja

We wtorek, 14 stycznia, w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Odwiedził nas Pan Karnawał, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce w pięknie przystrojonej sali.

Oczywiście, jak na karnawał przystało, dzieciaki, poprzebierane we wspaniałe stroje, świetnie się bawiły, tańcząc w rytmie znanych przebojów.

📷 Fotorelacja

W sobotę 11 stycznia dzieci z grupy Pszczółki i Biedronki reprezentowały nasze przedszkole na imprezie sportowej Orlen Przedszkoliada Tour Szczecin 2020 w Netto Arenie.

Zabawa była wspaniała, a emocje jeszcze większe! Dzieci metodą stacyjną brały udział w 7 konkurencjach, m.in. były to: koszykówka, siatkówka, piłka nożna oraz piłka ręczna.

Małym sportowcom w ich zmaganiach towarzyszył ogromny Kangur oraz inne maskotki. Na trybunach natomiast aktywnie kibicowali nam rodzice i rodzeństwo przedszkolaków.

Impreza była wspaniale zorganizowana – nie brakowało tańców, konkursów, a przede wszystkim uśmiechów na buziach dzieci i dorosłych.

Na koniec zmagań sportowych każde dziecko otrzymało medal oraz upominki, a do przedszkola trafił ogromny puchar.