All posts in Marzec 11th, 2020

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Uwaga Rodzice!

• zajęcia w przedszkolu będą zawieszone na 2 tygodnie;
  • 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno- wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze tylko dla tych dzieci, których rodzice nie mogą znaleźć dla nich opieki w trybie pilnym;
  • od poniedziałku, 16 marca br.  przez okres dwóch tygodni nie przyprowadzamy dzieci do przedszkola!
  • wszelkie informacje dotyczące wznowienia zajęć będą umieszczone na stronie  naszego przedszkola.