All posts in Marzec 19th, 2020

Drodzy rodzice,

Na naszej stronie umieszczamy propozycje zabaw, ćwiczeń i innych aktywności z dziećmi. Aby się z nimi zapoznać, wystarczy w menu po lewej stronie kliknąć na nową zakładkę: Zabawy i ćwiczenia

Zachęcamy do miłego spędzania wolnego czasu z Waszymi pociechami, przy wykorzystaniu zaproponowanych materiałów do zabaw. Podzieliliśmy je wg kategorii: ćwiczenia i zabawy logopedyczne, zabawy ruchowe, zabawy plastyczne, zabawy edukacyjne.

Drodzy rodzice!

W tym miejscu, będziemy sukcesywnie zamieszczać różne propozycje zabaw, ćwiczeń i innych aktywności z dziećmi. Zachęcamy do bieżącego śledzenia i korzystania z poszczególnych propozycji.

1. Zabawy edukacyjne
  2. Ćwiczenia i zabawy logopedyczne
  3. Zabawy ruchowe
  4. Zabawy plastyczne
  5. Edukacyjne programy TV
  6. 🐝 Z kamerą wśród pszczół
  7. 🥋 Cykl wideo treningów “Mały Karateka ćwiczy w domu”
  8. 💃 Zajęcia taneczne – Akademia Tańca, Tańce – Wygibańce
  9. 🎹 Domowa rytmika z Panią Elizką  – Playlista (nowe odcinki będą publikowane 2 x w tygodniu we wtorki i piątki – do końca trudnego czasu „zamknięcia”)

Zabawy plastyczne

“Gąsienica na listku”

“Wiosenna tęcza”

Zabawy edukacyjne:

Propozycje dla każdego:

Propozycje piosenek:

Propozycje zabaw (zadań) matematycznych:

Propozycje dla starszaków:

Język niemiecki dla przedszkolaków:

Mistrz Higieny na 6! Naucz Juniora, jak się nim stać!

Rossmann przygotował specjalne materiały edukacyjne, które pomogą w kształtowaniu nawyków higienicznych u dzieci. Sięgnij po nie i spraw, by Twój Junior stał się Mistrzem Higieny!

Kolorowanki i zagadki:

Aby wydrukować obrazek, pobierz go najpierw na swój komputer. W tym celu kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję “Zapisz obraz jako…”

Zabawy ruchowe (opisy i materiały do wydruku)

Zabawy ruchowe (linki do filmów YouTube):

Propozycje zabaw:

Ćwiczenia i zabawy logopedyczne