All posts in Marzec 23rd, 2020

Edukacyjne programy TV

Czterogodzinny wirtualny program dla najmłodszych będzie dostępny od poniedziałku do piątku o godz. 9

TVP Domowe przedszkole (kliknij tutaj)

To się nie nudzi! TVP VOD dla najmłodszych (kliknij tutaj)

“To się nie nudzi!” to kolekcja filmów i seriali dla najmłodszych.

Wędrówki Skrzata Borówki (kliknij tutaj) – Skrzat Borówka to edukacyjny program dla dzieci przedstawiający świat przyrody i ekologii.

Król Bul – Teatr Puszek (kliknij tutaj) – 40-minutowa bajka muzyczna o myciu zębów.

Usiądźcie i zobaczcie, co czeka całe Królestwo i poddanych, kiedy Króla zacznie boleć ząb. I czy jest ktoś, kto może mu pomóc? 🤔

Cudaczek Wyśmiewaczek – bajka do posłuchania.

Cudaczek Wyśmiewaczek, licho malusie i cieniutkie jak igła, mieszkał w tym domku, co to nie był ani duży, ani mały, tylko w sam raz. Nie jadł i nie pił, tylko śmiechem żył. Śmiał się i śmiał do rozpuku, a brzuszek pęczniał mu i pęczniał, aż napęczniał jak ziarnko grochu. Wtedy Cudaczek był syty i zadowolony.

W systemie Nabór, przeznaczonym do elektronicznej rekrutacji do przedszkoli publicznych, została uruchomiona nowa funkcjonalność, która pozwala w procesie rekrutacji na wysłanie przez rodziców zeskanowanych dokumentów do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru. Instrukcja dla rodziców dotycząca elektronicznego przesyłania dokumentów dostępna jest pod adresem:
nabor.pcss.pl/szczecin/przedszkole/dokumenty

Rekrutacji dokonuje się przez stronę internetową:
nabor.pcss.pl/szczecin

Pani Kasia od rytmiki chętnie udostępni wszystkim zainteresowanym materiały audio i wideo z rytmiki. Wystarczy zgłosić się do Pani Kasi, pisząc na adres: kasiabednarek@onet.eu

W treści e-mail proszę podać nazwę grupy i imię dziecka (np. Biedronki – Maja J.)