All posts in Październik, 2020

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!!!

Z ogromną przyjemnością oraz satysfakcją informujemy, że na konkurs pt. „Jesienne krajobrazy”, zgłoszonych zostało bardzo wiele pięknych, interesujących, a zarazem wyjątkowych prac. Wykonane zostały w różnorodnych technikach – każda z nich zasługuje na wyróżnienie, zatem wszystkie umieszczamy w naszej galerii 😊

Wiemy, że czekacie z niecierpliwością na ogłoszenie wyników, dlatego tuż po rozstrzygnięciu konkursu, zwycięskie prace zostaną wyeksponowane pod arkadami przedszkolnymi.

(aktualizacja: 9.11.2020)

“Galerię uzupełniamy o zdjęcia z wręczenia nagród – niespodzianek 😊”

(aktualizacja: 26.10.2020)

“Jury konkursu, biorąc pod uwagę włożony przez uczestników trud, a także pomysłowość, postanowiło uznać wszystkie prace za zwycięskie 😊  W najbliższym czasie ich autorzy otrzymają nagrody – niespodzianki 😊”