All posts in Kwiecień, 2021

Szanowni Rodzice!

uprzejmie informujemy, że potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole może odbywać się na dwa sposoby:

1. rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia dziecka do placówki w formie papierowej – przedszkole zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty
  2. rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia dziecka do placówki w wersji elektronicznej będąc zalogowanym na swoje konto w systemie elektronicznej rekrutacji (opcja dostępna tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) – status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty.

Na zakładce REKRUTACJA-> w sekcji RAPORTY-> REKRUTACJA PODSTAWOWA będzie dostępny raport RP080a Lista dzieci przyjętych z trybem potwierdzenia woli, który będzie zawierał listę dzieci przyjętych z podstawowymi danymi i wskazaniem trybu potwierdzenia woli (w placówce, elektronicznie).

Rodzice kandydata potwierdzają wolę przyjęcia w formie pisemnego oświadczenia w terminie:  22.04.2021 r. – 26.04.2021 r. do godz. 15.00

Załączniki do pobrania:

1. Instrukcja potwierdzanie woli – KLIKNIJ / POBIERZ
  2. Potwierdzenie woli – wzór – KLIKNIJ / POBIERZ
  3. Właściwe warianty potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola – KLIKNIJ / POBIERZ

Wszystkie dokumenty są też dostępne dla rodziców na stronie naboru.

Terminy:

• Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych: 21 kwietnia do godz. 15.00
  • Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych: 28 kwietnia r. do godz. 15.00

Wniosek  (wersja DOCX – kliknij tutaj)         Wniosek (wersja PDF – kliknij tutaj)