All posts in Maj, 2021

Dnia 20.05.2021 (czwartek) w naszym przedszkolu odbył się “Dzień sportu”, w którym wzięły udział nasze przedszkolaki. Sportowe zmagania rozpoczęły się radosnym powitaniem uczestników i krótką rozgrzewką. Następnie zawodnicy pełni energii, radości i sprytu pokonywali kolejne stacje: przejście przez tunel, przejście po równoważni, slalom między przeszkodami z kubeczkiem wody w ręce, rzut woreczkiem do celu. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, który wykonała i przekazała mama Hani (z grupy Jeże). Brawo! Brawo! Brawo! Gratulujemy przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

W dniu 13 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. “Wspólnie z rodzicami bajeczkę narysuj”. Celem konkursu była promocja aktywności czytelniczej oraz propagowanie idei głośnego czytania dzieciom. Dzieci wykonały piękne, kolorowe książeczki, wykorzystując różne metody plastyczne. Brawo!

W środę 12 maja odbył się konkurs recytatorski pt. ”Wiersze znane i lubiane”.

Wysłuchaliśmy deklamacji reprezentantów z każdej grupy. Były to wiersze Jana Brzechwy, m.in. “Kaczka Dziwaczka”, “Skarżypyta”, “Samochwała” oraz Juliana Tuwima “Okulary”.
Celem konkursu była popularyzacja poezji dziecięcej oraz rozwijanie zdolności recytatorskich.

Fotorelacja z wydarzenia: