Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego “Wielkanocne inspiracje”

Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Wielkanocne inspiracje”.  Wiemy, że czekaliście na nie z niecierpliwością i cieszymy się niezmiernie z ilości nadesłanych prac.

Tegoroczny konkurs przebiegał w zupełnie nowej formule, gdyż nie możemy obecnie spotykać się w naszym przedszkolu. Jednak dzieci, z pomocą swoich wspaniałych rodziców, stanęły na wysokości zadania, przygotowały i przesłały drogą elektroniczną swoje małe i większe dzieła.

Jury jednogłośnie stwierdziło, że wszystkie prace prezentują bardzo wysoki poziom, zachwycają kolorystyką, różnorodnością zastosowanych form i technik, widać w nich serce, inspirację tematem Wielkanocy, bardzo duże zaangażowanie i pomysłowość.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie! Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech! Jak informowaliśmy, wręczenie nagród będzie miało miejsce po powrocie do przedszkola.

A teraz zachęcamy do obejrzenia wszystkich konkursowych prac, wyeksponowanych w naszej galerii.