Mikołaj w przedszkolu

Dzisiaj, już w progu naszego przedszkola, czekała na nas wielka niespodzianka. Mikołaj i jego pomocnicy, ubrani w czerwone stroje, częstowali przedszkolaków cukierkami. Mikołaj miał długą, białą brodę, a na plecach dźwigał bardzo ciężki worek.
Jak myślicie, co w nim było? Co prawda brakuje jeszcze białego puchu, a sytuacja jest jakże specyficzna – to  jednak Mikołaj nie zapomniał o nas – przybył, jak co roku!

Potem Mikołaj z Elfem odwiedzał wszystkie grupy, rozdając wyczekiwane prezenty. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenki, zrobiliśmy także pamiątkowe zdjęcia. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie.

Mikołaju! – bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że pojawisz się też podczas Świąt!