Śpiewaliada

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Śpiewaliada”.

Były prezentacje indywidualne solistów z każdej grupy, którzy byli wybrani przez same dzieci, a także każda z grup popisała się wspólnym występem. Dziecięce, cudowne głosy, rozbrzmiewały wokół, wprowadzając wszystkich w radosny nastrój, a spektakularne i bardzo widowiskowe układy taneczne zaprezentowane przez poszczególne grupy wprawiły w zachwyt przedszkolną publiczność, która nagrodziła małych artystów gromkimi brawami.

Jury jednogłośnie uznało, że wszystkie dzieci wystąpiły wyjątkowo i niepowtarzalnie, zdobywając zasłużone pierwsze miejsce. Solistom wręczono nagrody i dyplomy, a wszystkim dzieciom upominki.

To było prawdziwe święto muzyki w naszym przedszkolu. Gratulujemy naszym małym, zdolnym artystom i do zobaczenia za rok!

Galeria wydarzenia: