Sport to zdrowie!

Dzisiaj dzieci z grupy Pszczółki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 3, gdzie wzięły udział w sportowej zabawie pt. “Bądź sprawny jesienią – w barwach ojczystych”.

W jej ramach zorganizowano tematyczne stacje: “Nad jeziorem”, “W górach”, “Na wsi”, “W lesie”, “Nad morzem”, przyporządkowując im odpowiednio pięć konkurencji sprawnościowych: przenoszenie piłki w kocu, przeciąganie się po ławeczce, rzut ziemniakiem do celu, slalom między przeszkodami.

Dzieci drużynowo wspaniale się spisywały i doskonale radziły sobie z wyzwaniami. W nagrodę otrzymały dyplom, okolicznościowe znaczki i słodki poczęstunek.

Było mnóstwo radości i super zabawa, przedszkolaki przekonały się, że sport o każdej porze roku to fajna sprawa.

DK

Galeria wydarzenia