Życzlinki i Życzliwusie 2018!

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość, na którą czekały nie tylko wszystkie przedszkolaki, ale również ich najbliżsi. Podczas uroczystości poznaliśmy Życzlinki i Życzliwusiów z każdej grupy wiekowej. Zwycięzcy otrzymali pięknie ozdobione korony i dyplomy.

Tradycyjnie dzieci samodzielnie wykonały prezenty – niespodzianki dla przedszkolaków z innych grup. Wręczenie prezentów nastąpiło po dokonaniu koronacji. Ileż było przy tym radości – zarówno z wręczania, jak i otrzymywania prezentów. Wszystkie dzieci otrzymały również drobne upominki i słodkości.

Dzięki takim uroczystościom dzieci dowiadują się jak ważne są miłe słowa, gesty i dobre uczynki oraz utrwalają zwroty grzecznościowe i integrują się z innymi dziećmi.

Galeria wydarzenia