Dziś hucznie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Nie lada atrakcją były odwiedziny Kubusia Puchatka, który przybył do przedszkola, by móc razem z nami świętować swoje urodziny. Przedszkolaki z każdej grupy, ku wielkiej uciesze Misia, przygotowały dla niego słodką niespodziankę w postaci przepięknych tortów.
Do Kubusia można było się poprzytulać, razem z nim zatańczyć, a nawet wspólnie pofikać i pobrykać w rytmie misiowych hitów urodzinowych.

W trakcie wesołej zabawy odwiedzili nas policjanci, by podziękować dzieciom za udział w akcji “Miś Ratownik”. Przedszkolaki przyjęły od funkcjonariuszy gratulacje i otrzymały “misiowe” naklejki oraz dyplom, dołączając tym samym do grona przyjaciół “Misia Ratownika”.

Za wielkie serca dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy włączyli się do szczytnej akcji.

Galeria wydarzenia