ORLEN Przedszkoliada Tour 2019馃敐

Dzisiaj nasze przedszkolaki wzi臋艂y udzia艂 w inauguracji najwi臋kszego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolak贸w – ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. Impreza odby艂a si臋 w NETTO ARENIE. Dzieciaki mia艂y zapewnion膮 niemal dwugodzinn膮 rozrywk臋 ruchow膮, a kibice na trybunach zabaw臋 i mo偶liwo艣膰 dopingowania naszych ma艂ych sportowc贸w na najwy偶szych obrotach.

Instruktorom w zabawie z najm艂odszymi towarzyszyli sportowcy, reprezentuj膮cy kluby sportowe: Wilki Morskie Szczecin, Pogo艅 Handball Szczecin, SPR Pogo艅 Szczecin, Pogo艅 04 Szczecin, Olimpia Szczecin, Szko艂a Mistrzostwa Sportowego SMS Police oraz Zesp贸艂 Szk贸艂 Sportowych im. Sportowc贸w Ziemi Szczeci艅skiej.

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzyma艂y od Kangura: dyplom, medal i niespodzianki, kt贸re przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019.

Przedszkoliada sk艂ada si臋 z 70 imprez, w kt贸rych udzia艂 bierze ponad 15 000 Aktywnych Przedszkolak贸w uczestnicz膮cych w og贸lnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

Partner Tytularny: PKN ORLEN
Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda
Wsp贸艂organizator: Urz膮d Miasta Szczecin
Og贸lnopolscy Partnerzy Wspieraj膮cy: Pelikan Polska, herlitz Polska, Stora Enso, Fitty Kid Polska, Play-Doh, Decathlon Polska, FIBA, Polski Zwi膮zek Koszyk贸wki
Og贸lnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom
Partnerzy lokalni: Pomorze Zachodnie, Twoje Radio, TVP3 Szczecin, Decathlon Szczecin, Netto Polska, Marwit, KING Wilki Morskie Szczecin SA, Pogo艅 Szczecin – handball, SPR Pogo艅 Szczecin, POGO艃 04 Szczecin Futsal Team, MKS Olimpia Szczecin, Szko艂a Mistrzostwa Sportowego smspolice.pl, Zesp贸艂 Szk贸艂 sportowych im. Sportowc贸w Ziemi Szczeci艅skiej.